Září 2015

Odjezd do zahranici a nebe jak se nebat

16. září 2015 v 22:18 | Hanna Houskovsson |  Hanka- cestovni akce

Jako tvacetileta jsem si v skrytu duse prala zakusit zivot v zahranici.Anglictina byla na zakladni skole muj druhy jazyk.Na stredni skole se anglictina podstatne zhorsila a uz jsem ztratila zajem. Ano , byla jsem lina!

Jednoho dne jsem se mela moznost odjet na tyden do Svedska.Nevahala jsem a zabalila jsi nejpodstatnejsi veci.Prijela jsem a ve me se probudil pocit ten sami pocit jako kdyz jsem byla tvaceticeta a chtela jsem zkusit zivot v zahranici.

Vystoupila jsem z letadla a blizim se s batohem k vychodu.Bylo mi jasne, ze Svedsko bude mit novym domovem.Druhy den, kdyz jsem se probudila, uvedomila jsem si "sakra ja jsem tady" .Pocity radosti,odvahy a nove rozhodnuti mi zmenilo zivot!

Rozhodla jsem se zustat a zakusit novy typ vyzev a rozhodnuti v mem zivote.Prijela jsem na tyden a zustala jsem az do ted.Jsem tu tri roky.A co ty ? Mas take odvahu a jsi rozhodnut pro zmenu ?

S laskou Hanna Houskovsson

Proč jsem nemocná a neb co s tim ?

11. září 2015 v 16:48 | Hanna Houskovsson |  Stress10.9.2015


Nebylo mi moc zrovna dobře a nějak mě to táhlo do postele.Byla jsem unavená a ztrácela jsem se.

Mám pocit ,že je toho na mě moc , kdy si beru věci na sebe a něktří lidé mi něco navrhují a já neumín říci NE. Potom příjde nemoc.

Ta nemoc "příjde jako" ,že mi "usnadní něco". Ta nemoc si bere mojí moc nedodělavat věci, práci protože tam není energie ,ale na druhou stranu ta nemoc dáva MOC ŘÍCI NE.

TOHLE BYLO MOJE POZNANÍ, KDYŽ JSEM NA SEBE VZALA MOC AKTIVIT A DOHNALO ME TO DO POSTELE NA 14 DNI.

V práci jsem měla hodně aktivit a nestíhala jsem tak jsem si přála. Zhroucení, vyčerpaní strach co bude dál. Moje vlastnosti ,zkušenosti a byly potlačovany. Můj osobní rozvoj se brzdil a to mě dohnalo do poslele.

Samožrejmě se ode mě očekávalo,že to zvládnu.Jenže toto jsem nemohla dlouhodobě zvladnout. Neposlouchala jsem svoje tělo a pustila jsem se to šíleneho tempa.

Po nějakem čase jsem cítila, že něco není v pořadku a měla jsem zdravotní problémy a hlavu jsem měla plnou myšlenkama.Moje tělo nemělo sílu. Byla jsem unavéna bez energie.

Možná by bylo lepší , když bych se naučila řikat NE dřív než příjde tato ne-moc, která mi to usnadní.

Poslaním je naučit se říkat NE takže prosim naučte se říkat na věci,které nejsou pro Vás důležitý.

Zorganizujte si věci tak aby vaše nemoc Vám nevzala moc nepracovat!!!!!S laskou Hanna Houskovsson