Proč trénovat naše vizualizace ?

20. srpna 2015 v 19:05

Proč trénovat naše vizualizace ?

Před několikama dny jsem měla velmi silnou představu.Podílím se :) Budu psát o vizualizaci,síle a keativních představách. Jak můžeme používat naše vize tak abychom dosáhli sami sebe, uspět a najít cestu v životě.


Najít spravnou životní cestu tak na to bohužel není žádný návod a nebo šablona. Jde o inviduální proces, které má možno zkusit každý z nás. Důležité je to zda-li jste vzít svůj život do vlastních rukou a postavit se. Bohužel, mnozí nemají odvahu věřit vlastním představám, vizím a myslí si, že je to sentimentalní a raději zůstanou v existenci, která je nežadoucí. Kde je každý den drsný, šedivý a brzdivý.

Každý z nás to může vidět třemi různýmí brýlemi.

Pravděpodobná budoucnost
- myslí si, že se stane ….. pokud budeme pokračovat jako doteď

Katastrofální budoucnost- co se stane, když se věci zhorší( panika předem)

Žadoucí budoucnost - co nejvíce chceme aby se stalo

Jaký jsi fanoušek? Já mám jasno.Troufám si pozitivně věřit a snažím se pozitivním způsobem mít víru a touhu pokud jde o naplnění mít uspokojiné vztahy,štěstí,plodnou práci,zdraví,krása a péče. Dovolit sobě být vlastním tvůrcem a postavit se za to o čem sníte. Chcete cestovat …. zační máš šanci,chceš potkat svoji lásku … choď mezi lidi,chceš být policajtem....uč se.Pokud máš vize a jsi jich vědom budˇodvážný a dovol je poslouchat! Může to být ukazatel kam jdeš? Zvedni svoji střechu a rozšiř si prespektivitu a dělej si vize do budoucna.Neexistuje co ztratit!!!!Všechno je na vás a nikdo lépe neví než vy jak by měl vypadat váš život


Hanka Housková ♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama